E Diela në Gulf

Me ardhjen e stinës së verës Gulf ju sjell ofertën më të re të ditës së diele, që është dita juaj e pushimit, dita e udhëtimeve. Në të gjitha stacionet do të përfitoni zbritje 7 Lekë/Litër për të gjithë produktet gjatë gjithë ditës së dielë, ora 00:00-24:00. Këtë ofertë do të kenë mundësi ta përfitojnë…

Shorteu GULF Club 2016 – Fito 500 Litra karburant çdo ditë

Gulf Balkans njofton se duke filluar nga data 01 Shtator 2016 do të nisë një fushatë shpërblyese për të gjithë anëtarët e programit të besnikërisë GULF Club. Kompania Sun Petroleum Albania sh.p.k. e cila është distributor ekskluziv i produkteve Gulf në Shqipëri ka vendosur të dhurojë një sasi marramëndëse karburanti e cila përbëhet nga 15.000…

Gulf Xtream – Për teknologjitë moderne të motorit

Nafta që gjithmonë keni kërkuar për herë të parë në Shqipëri. Diesel Xtream është një produkt ekskluziv i Gulf, i cili është projektuar për të dhënë një cilësi, pastërti dhe performancë më të mirë për makinën tuaj, për të ulur në mënyrë të ndjeshme konsumin e karburantit si dhe për të reduktuar ndotjen e ajrit….

Gulf Albania hap Terminalin e Ri ne Porto Romano ne Durres

Gulf, Kompania Amerikane, lider boteror ne fushen e Hidrokarbureve dhe njera prej te ashtuquajturave “Seven Sisters” sjell ne territorin Shqiptar nje investim kolosal duke e bere vendin tone nje pike referimi per te gjithe rajonin. Ndertimi i terminalit te depozitimit dhe shperndarjes ne Porto Romano eshte nje investim qe sherben ne ngritjen dhe zgjerimin e…

Gulf Club Trucks and Busses – karta juaj e personalizuar.

Drejtuesit e kamionëve, autobusëve apo automjeteve të tjera të tonazhit të rëndë, tashmë kanë një kartë të tyren karburanti, Gulf Club Trucks and Busses. Kjo kartë do t`u ofrojë kësaj kategorie klientësh përfitime të shumta dhe ulje në çmimin e karburantit. Rreth Gulf Club Trucks and Busses Gulf Club Trucks and Busses është një kartë…

Gulf Club Taxi – karta që shpërblen taksistët me ulje dhe përfitime si asnjëherë më parë!

Gulf Club Taxi – karta që shpërblen taksistët me ulje dhe përfitime si asnjëherë më parë! Një tjetër projekt inovativ është prezantuar për të gjithë taksistët shqiptarë nga Gulf Albania: karta Gulf Club Taxi. Kompania lider në tregtimin e karburanteve – Gulf Albania dhe Sindikata Shqiptare e Taksive për kanë nënshkruar zyrtarisht një memorandum bashkëpunimi…

“2015 dhurata nga Gulf”

Gulf Albania dorëzon çmimin e madh tek fituesit e shorteut “2015 dhurata nga Gulf”. Dje më 20 mars, ishte momenti më kultiminat i fushatës më të madhe promocionale në vend “2015 dhurata nga Gulf” Në kuadër të kësaj fushate sot, kompania ndërkombëtare Gulf dorëzoi dy çmimet kryesore tek fituesit e lojës promocionale të realizuar për…

8 Mars 2015

8 Mars 2015 – Duke e kthyer në traditë që prej vitit të saj të parë në treg, kompania Gulf Albania ka zgjedhur një mënyrë orgjinale për të uruar 8 Marsin. 10 litra karburant Falas, lule shumëngjyrëshe dhe muzikë është dhuruar për çdo shofere femër e cila ka vizituar stacionin GULF gjatë orëve të mesditës…

Gulf mundëson lëvizjen e “Elektrës”

Gulf Albania vazhdon të mbështesë Artin dhe Kulturën shqiptare. Kësaj radhe shfaqja “Elektra” e Sofokliut vihet në skenën e disa prej qyteteve më të mëdha në vend nga regjisori Laert Vasili. Elektra është një tragjedi greke nga Sofokliu. Kjo vepër është e bazuar rreth karakterit të Elektrës, hakmarrjes së saj dhe të vëllait Orestes kundër…

Llotari Promocionale

“2015 dhurata nga Gulf” Rregullore e lojës Sun Petroleum Albania Shpk, po organizon një lojë promocionale, në kuadrin e fushatës së radhës për marketing ku mund të marrë pjesë çdo person fizik, shqiptar ose i huaj. Për t’u bërë pjesëmarrës në lojë dhe për të përfituar një kartë gërvishtëse, secili klient duhet të blejë minimalisht…